Moje zdrowe menu

moje zdrowe menuW Moim Zdrowym Menu odczarowujemy słowo DIETA zamieniając je na ZDROWY STYL ŻYCIA, co pozwala naszym Klientom ją szybciej polubić!

Słowo dieta kojarzy nam się z czymś restrykcyjnym. Z reżimem, z dyscypliną, z wyrzeczeniami. Nawet z… głodem. Tymczasem, dieta to nic innego jak zdrowe odżywianie, zdrowy styl życia, szansa dla naszego samopoczucia, cery, witalności.

Moje Zdrowe Menu to zbilansowane posiłki dostarczone we wskazane przez Ciebie miejsce, w odpowiedniej dla Ciebie kaloryczności od 1500 do 2600 kcal. Każdy zestaw składa się z pięciu posiłków. Jest kilka rodzajów diet: wegetariańska, wegańska, bezglutenowa i zbilansowana.

Twórcą jadłospisu dla Mojego Zdrowego Menu jest dietetyk mgr inż Karolina Żurawska-Jankiewicz, właścicielka Poradni Dietetycznej Finezja. Nad tym, co jemy i jak jest to podawane czuwa Szef odpowiedzialny za zdrową kuchnię Justyna Tomas.

Dowóz
Doświadczenie w cateringu
Nowy kucharz
Dietetyk

 

Prezentujemy Państwu nasz cennik 

5 posiłków dziennie:
Dieta 1500 kcal - 44 zł
Dieta 1700 kcal - 46 zł
Dieta 2000 kcal - 48 zł
Dieta 2300 kcal - 50 zł
Dieta 2600 kcal - 52 zł

3 posiłki dziennie:
Do 1700 kcal - 30 zł
Od 2000 kcal - 35 zł

 

Dlaczego nasze diety składają się z 5 posiłków?

Spożywając 5 posiłków dziennie w odpowiednich odstępach czasu zapewniamy sobie dobre samopoczucie, właściwy poziom wydzielania insuliny i brak gwałtownych skoków poziomu glukozy co zapobiega odkładaniu się tkanki tłuszczowej. Posiłki powinny być częstsze, ale niewielkie objętościowo. Przerwy pomiędzy nimi powinny wynosić ok. 3-4 godziny.

Rodzaje naszych diet:

Dieta Wegetariańska
Dieta wegetariańska polega na wyeliminowaniu z jadłospisu mięsa oraz jego przetwory. Natomiast nadal będą w jadłospisie znajdowały się nabiały oraz ryby. Zestawy wegetariańskie są tak komponowane, aby zapewniały zbilansowane posiłki każdego dnia i nie prowadziły do niedoboru składników odżywczych w Twoim organizmie.

Dieta Wegańska
W tej diecie nie ma mięsa, ryb, jaja, nabiałów oraz ich przetworów. Dieta wegańska składa się z warzyw, owoców, kasz, orzechów oraz pestek. Nasze zestawy wegetariańskie są tak komponowane, aby zapewniały Ci zbilansowane posiłki każdego dnia i nie prowadziły do niedoboru składników odżywczych w Twoim organizmie. Pamiętaj jednak, że wszystkie diety wegetariańskie wymagają bardziej wnikliwej obserwacji stanu zdrowia i reakcji Twojego organizmu.

Dieta Bezglutenowa
Podstawową zasadą diety bezglutenowej jest całkowite wykluczenie z menu glutenu. Gluten to mieszanina białek roślinnych, gluteniny i gliadyny, występująca w ziarnach niektórych zbóż np. pszenica, żyto, pszenżyto, owies, orkisz i jęczmień.

Dieta Zbilansowana (podstawowa)
Dieta zbilansowana przeznaczona jest dla osób pragnących zadbać o zdrowie i osiągnąć doskonałe samopoczucie oraz zgrabną sylwetkę.

Przykłady z naszego menu można zobaczyć na FB.

 

 

restauracja      catering      moje zdrowe menu